O nas

Kim jesteśmy

Dostarczamy swoje maszyny i rozwiązania zarówno do dużych zakładów przemysłowych ja i małych warsztatów.
Pełna oferta firmy obejmuje następujące grupy produktów: komponenty podciśnieniowe, chwytaki próżniowe, stoły podciśnieniowe, przyssawki CNC, przyssawkowe stoły montażowe, ręczne chwytaki próżniowe, oprawki CNC, uchwyty magazynów narzędzi CNC, stoły teowe i stoły z gwintowanymi otworami .

Sukces osiągamy dzięki fachowości i zaangażowaniu naszych pracowników – od początku istnienia  spółki stawiamy na profesjonalny i pracowity personel. Dbamy o systematyczne podnoszenie kwalifikacji całego Zespołu.

Poza bogatą ofertą rozwiązań podciśnieniowych jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski akumulatorowych narzędzi do pracy pod wodą przeznaczonych dla nurków zawodowych – Nemo Power Tools.

Nasza kompletna oferta prezentowana jest na następujących stronach internetowych:

Kompetencje

Obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na optymalny dobór rozwiązań podciśnieniowych pod konkretne oczekiwania użytkowników.
Sprawdzony asortyment połączony z popartym praktyką doświadczeniem zapewnia długoletnią i bezawaryjną pracę naszych systemów.
Efektem kompetencji naszego zespołu jest zaufanie i lojalność systematycznie powiększającej się grupy klientów.

Produkcja – Lider w zakresie mocowań podciśnieniowych CNC

Aktualnie jesteśmy na polskim rynku liderem w zakresie systemów mocowania podciśnieniowego do maszyn CNC, a jej asortyment systematycznie powiększa się.
Produkowane przez nas uszczelki, przyssawki, centrale podciśnieniowe i przyssawkowe stoły montażowe znajdują zastosowanie w w prawie wszystkich dziedzinach przemysłu:

  • produkcji, obróbce i montażu szkła i szyb
  • obróbce i montażu kamienia
  • transporcie i obróbce metali
  • obróbce i montażu tworzyw sztucznych
  • transporcie, obróbce i montażu drewna i płyt meblarskich.

VacuSystem® specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji nietypowych rozwiązań przystosowanych do konkretnych potrzeb użytkowników.

Eksport – Dostarczamy do kontrahentów na całym świecie

Spółka jest eksporterem produkowanego asortymentu. Nasze rozwiązania są systematycznie dostarczane do kontrahentów z Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wchodu oraz Azji.

Import – Reprezentujemy wyłącznie najlepszych

Jesteśmy również importerem szerokiego asortymentu podciśnieniowego.
Starannie dobieramy naszych partnerów i poddostawców zwracając szczególną uwagę na niezawodność produktów oraz potencjał innowacyjny oraz wsparcie serwisowe producentów.
Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują produkty następujących producentów:

BARTH, Coval, Fezer, GEV, Grabo, GNC , GripTec, Nemo Power Tools, SimTech, Schmalz, MAN.

Usługi – Konfigurujemy praktyczne rozwiązania

Oferujemy rzetelne doradztwo techniczne podczas konfiguracji i doboru elementów podciśnieniowych .
Chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi kontrahentami, dbając o podejmowanie przez nich świadomych decyzji inwestycyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!